w tym serwisie
Szukaj w polskim internecie
  Ustanow jako startową Dodaj do ulubionych Napisz do mnie

   
 

news
grupa
galeria
dyskografia
videografia
noodles-journalist
koncerty
inwencje
teksty
tłumaczenia
wywiady
multimedia
download
linki
autorka

ksiega gosci

 
   
 

czat


 

jesteś:

osobą na stronie

   
   

   
 

> POWRÓT <

><

><

 
   
 

> ARCHIWUM NEWS 2 <

> ARCHIWUM NEWS 1 <

 

Zagłosuj

   
  Zagłosuj na stronkę w The Offspring Polish Top Sites  
   
 

Jeśli możesz oczywiście :)

 
 

...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...

   
 

07.01.2003

Film z udziałem Dextera Hollanda

 'You'll Never Wiez in This Town Again' to tytuł filmu wyreżyserowanego przez Pauly Shore, powstałego w 2002 roku. Dlaczego ta komedia jest taka ważna? ;) Otóż siebie samego zagrał w niej... Dexter Holland :) Oprócz frontmana The Offspring w filmie występują takie celebrities jak Wes Borland (ex Limp Bizkit), Fred Durst, Jerry Springer, Whoopie Goldberg, popowa kapela The Hansons, Montel Williams (aktor), i wielu wielu innych :) Zdjęcia nakręcone zostały w LA. Muzyką zajęli się Lanny Cordola i Matt Sorum. Na razie nie ma żadnych informacji o tym jakoby film miał pojawić się w Polsce. Dla bardziej zainteresowanych, krótkie streszczenie (poniżej :) oraz link do amerykańskiej filmowej bazy danych.

Hollywood comedian/actor Pauly Shore loses everything: his house, nobody in Hollywood wants to represent him, he moves back home with his mom and is now parking cars at the Comedy Store. Then one night when he's up in his mom's loft, a dead famous comedian appears who tells Pauly to kill himself cause he'll go down as a comedic genius who died before his time. Pauly then fakes his own death, and the media goes crazy. Celebrities are talking about him on MTV and girls are fighting over him on Jerry Springer. It's everything that he wanted...his plan worked. A week or so later the LAPD is tipped off about his whereabouts and they break down the door of the seedy motel room that he's hiding out in and throw him in LA County's celebrity wing.

http://us.imdb.com/Title?0284674


Ad. poprzedniego newsa: 13 kawałek na 'Tribute...' to 'I wanna be sedated'. :)

 


28.12.2002

Zmiany, zmiany, zmiany :) 

Jak można zauważyć www.offspring.com od kilku już tygodni możemy oglądać w bardzo okrojonej wersji. Powód? Otóż kapela od jakiegoś czasu pracuje nad nowym albumem! Tym razem wiadomość ta jest wiarygodna - źródłem jej był wywiad z Dexterem przeprowadzony przez Web Dude`a. Znajdziecie go w dziale wywiady, lub bezpośrednio na www.offspring.com. W związku z tym zmienia się również cała szata graficzna sajtu.

03.12.2002 A tribute to Ramones - źródło www.offspring.com
 

A tribute to Ramones - "We`re a happy family"
Kapelka The Offspring wzięła udział w akcji upamiętniającej grupę The Ramones. Jej wynikiem jest powstały właśnie album o tytule "We`re a happy family". Data jego premiery zaplanowana jest na 11 lutego 2003 roku. Krążek zawiera covery ramonsów wykonane m.in. przez The Offspring, Metallice, Eddiego Veddera, Roba Zombiego, U2, Marilyna Mansona, Kiss czy Green Daya.


http://www.offspring.com/images/ramones.gif

 

 


11.01.2002

Ashley Hitchock - źródło www.interia.pl


Zaginęła zwyciężczyni konkursu The Offspring

Dexter Holland i jego koledzy z formacji The Offspring zaangażowali się w poszukiwania 14-letniej Ashley Hitchcock, laureatki ogłoszonego przez nich w ubiegłym roku konkursu, w którym nagrodą był milion dolarów. Dziewczyna wydała już większość pieniędzy i uciekła z domu, a muzycy zastanawiają się, czy ich pomysł w ogóle miał sens.

Aby wziąć udział w zorganizowanym w zeszłym roku konkursie, wystarczyło ściągnąć z oficjalnej strony The Offspring plik mp3 z piosenką "Orginal Prankster". Każdy, kto to zrobił, był automatycznie dodawany do listy, z której komputer wylosował ostatecznie czterech finalistów. W końcowej rozgrywce o milion dolarów fani musieli wykazać się wiedzą na temat zespołu. Szczęśliwa Ashley odebrała swoją nagrodę, jednak od tego momentu zamiast się nią cieszyć, zaczęła sprawiać swoim rodzicom problemy, aż w końcu zniknęła. "Kiedy odbierała pieniądze, powiedziała nam, że chciałaby kupić swojemu ojcu nowy dom. Wszystko wyglądało tak słodko i cudownie. Ale ona zniknęła! Jakiś czas temu kontaktowaliśmy się z nią. Okazało się, że wydała już większość forsy, a teraz dowiedzieliśmy się, że uciekła z domu. Może dawanie fanom tak dużych pieniędzy nie było dobrym pomysłem?" - powiedział zakłopotany Dexter Holland.


do góry8.01.2002

Nowa Składanka Nitro Records - Punkzilla


Już 22 stycznia światło dzienne ujrzy składanka wydana przez wytwórnię Dexa - Nitro Records. Mianowicie Punkzilla, która zawiera:

1.AFI "Dream of Waking"
2.The Damned "Democracy?"
3.Bodyjar "Not the Same"
4.The Vandals "Behind the Music"
5.Rufio "Still"
6.The Offspring "Jennifer Lost the War"
7.TSOL "Wasted"
8.Stavesacre "You know how it is"
9.Ensign "Black Clouds vs. Silver Linings"
10.Guttermouth "Hit Machine"
11.AFI "Wester"
12.Divit "Misunderstanding Maybe"
13.The Offspring "A Thousand Days"
14.The Vandals "Why are you Alive?"
15.The Damned "Lookin for Action"
16.TSOL "Sold"
17.Original Sinners "Birds and Bees"
18.Son of Sam "Michael"
19.The Turbo AC's "Hypnotized"
20.AFI "The Days of the Phoenix"

Poza kawałkami znajdują się tam dwa klipy "Days of the Phoenix" AFI i "Not the Same" Bodyjar. The Offspring, jak widać, reprezentują tam dwa kawałki - "Jennifer Lost The War" i "A Thousand Days".


do góry 
   
 

...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...NEWS...

 
 

   
 

> Film

> Witrynka...
>
Ramones...

> Poszukiwania...

> Nowy składak...